Yukarı

250TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz!

İSTANBUL

GENTA KAKTÜSLER İÇİN SIVI BESİN (500 ML)

  • Marka : GENTA PRESTİGE
  • Mevcut : Stokta var
  • Boyutlar
  • Litre : 0,50
110,00₺
İlgili Ürünler

GENTA KAKTÜSLER İÇİN SIVI BESİN (500 ML)


Bahçenizde, balkonunuzda yada iç mekan yetiştirdiğiniz kaktüs için bitki besini. Zengin ve dengeli içeriğiyle bitkinin gelişimini sağlar, hastalıklara direncini arttırır ve çiçeklenmeyi teşvik eder, tüm kaktüslere uygulanabilir.
Genel olarak tüm bitkilerinizde kullanabileceğiniz, düzenli uygulama ile harika sonuçlar veren Genta genel kullanım bitki besini ile göz alıcı bitkiler yetiştirmek artık oldukça kolay. 500 ml ambalajda konsantre halde genel kullanım için hazırlanmış özel gübreyi pek çok farklı bitkide kullanabilirsiniz. Eğer evinizde birden çok çeşitte bitkiniz var ise bazen her biri için özel gübreleme yapmak zor olabilir. Zaman zaman gübreleme için elinizde bitkiye özel uygun gübre kalmayabilir o nedenle her zaman el altında bir genel kullanım gübresi bulundurmakta fayda var. Geniş spektrumlu, bitkilerin genel ihtiyaçlarına yönelik Genta gübresi işte tam da bu noktada her hobi bahçecisinin ihtiyacını karşılar.
Genta genel kullanım sıvı bitki besini 500 ml, yapraktan ve sulama suyu ile doğrudan saksı toprağına vererek kullanabilirsiniz. Saksı altına yerleştirilen tabaktan da verebilirsiniz. 1 kapak 2 litre temiz suyla karıştırılır ve uygulama yapılır.

Henüz yorum yapılmamış.

2021 Bahçemarket. Gizlilik ve Güvenlik Politikası İptal ve İade Koşulları