Yukarı
Bitki Siparişleri İstanbul İli İle Sınırlıdır.
İSTANBUL

FİBER KARE SAKSI AÇIK YEŞİL 40*40*110 CM

  • Marka : İTHAL
  • Mevcut : Stokta yok
1.250,00₺

Renk *


FİBER GLAS KARE SAKSI 40*40*110 CM
Bahçe Market’in en yüksek kalite metal işlemeciliği ve özel tasarımı buluşturarak sunduğu Fiber Glass Kare Saksı, farklı renk seçenekleri ve uzun ömürlü yapısıyla her bitkiye uyum sağlar. Ev bahçelerine ve kapı önlerine konumlandırabileceğiniz Fiber Glass Kare Saksı aynı zamanda balkon ve teraslara da çok yakışır. Estetik tasarımıyla nerede olursa olsun her noktada kendini gösterebilen Fiber Glass Kare Saksı, Bahçe Market bitkileri ile bir arada olunca mükemmel bir dekor oluşturur.
Bir dış mekan saksısı olduğundan, güneş ışıkları sebebiyle görülebilen pullanma ve kabarma gibi problemlere karşı özel olarak tasarlanmıştır. Paslanma veya solma yapmaz; su ile teması olacağından çürüme ve küflenme gibi sorunlar ile karşılaşılmaz. Yağmur, rüzgar ve diğer yıpratıcı hava koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır.
Doğru saksı seçimi, bitkilerin sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesinde elzem bir role sahiptir. Bu nedenle, Fiber Glass Kare Saksı bitkilerinizden maksimum verim alabilmenizde en büyük yardımcınız olacaktır.
Köklerinden yapraklarına, çiçeklerinden dallarına sağlıkla büyüyüp gelişmeleri için, Fiber Glass Kare Saksı modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
Saksı Ölçüleri:
En: 40 cm
Boy: 40 cm
Yükseklik: 110 cm

Henüz yorum yapılmamış.

İlgili Ürünler
2021 Bahçemarket. Gizlilik ve Güvenlik Politikası İptal ve İade Koşulları